piątek, 13 lipca 2012

trzynastego... nagdoda i pech

Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh... Zła dziś jestem zepsuł mi się w pracy aparat do prądów i musiałam wszystkich pacjentów robić na jednym i zrobiło się spore opóźnienie, oczywiście niektórzy mieli do mnie pretensje jak by to była moja wina :(
Potem zadzwonił do mnie kurier, że ma dla mnie przesyłkę (tą z nagrodą) ale że nie ma nikogo w domu zostawił ją za bramą, nie bardzo mi się to podobało ale cóż, przychodzę do domu, otwieram paczkę a tu okazuje się, że jedem plastikowy elemetn jest uszkodzony!!! wściekła jestem bo tak się cieszyłam na tą nagrodę a ktoś ją zniszczył, dzwoniłam do niego i niby ma przyjechać we wtorek spisać raport z uszkodzenia ale pytanie czy to uznają??


8 komentarzy:

 1. Ja tak dostałam talerze z villeroy and boch i mialam jeden zbity, nie otworzyłam przy kurierze i już nic się nie dało zrobić, ale skoro on Ci zostawił przed bramą to powinien spisać raport, ale to już zalezy od kuriera...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na moją korzyść działa tylko to, że niczego nie podpisywałam, tak na prawdę nie wiem czy on mógł tą przesyłkę tak po prostu zostawić.

   Usuń
  2. Nagroda jest wartościowa, więc z własnego doświadczenia wiem, że kurier ma wtedy papiery do podpisania, które później wracają do organizatora konkursu (kopia zostaje u Ciebie), więc faktycznie nie powinien tak paczki zostawiać.
   Z drugiej jednak strony wiem też, że niektórych paczek nie trzeba podpisywać kurierowi, ale od czego to zależy to już nie mam pojęcia.
   Fakt, faktem moim zdaniem w tym wypadku powinnaś podpisać dokumenty.

   Usuń
 2. Nie powinien Ci tego tak zostawiać, a gdyby ktoś sobie zabrał? to co wtedy? Mam nadzieję, że wszystko zakończy się pozytywnie, głowa do góry!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziwne obyczaje. U nas, jeśli nikogo niema w domu, kurier zostawia u sąsiada i na firmowym papierze pisze zawiadomienie gdzie konkretnie się znajduje. Jeśli sąsiada też nie ma w domu, przesyłka ląduje na poczcie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak mógł zostawić paczkę za bramą? Nie rozumiem .... rzucił ją przez bramę? Brama była otwarta i ją tam po prostu położył? Jeśli pierwsza wersja, to kurier mało doświadczony, bo chyba wie, że coś może się stać z przesyłką? Jeśli druga wersja to jeszcze mniej doświadczony, bo jeśli on może otworzyć bramę, to każdy może :/ Moja kuzynka z allegro zamawiała lustro i 3 razy jej przywozili je :) Oczywiście nie oglądała przesyłki przy kurierze (oni zawsze mają mało czasu), ale sprzedawca sam powiedział, że wyśle kuriera po stare lustro i wyśle nowe, ale drugie też przyszło w kawałkach, dopiero po zmianie firmy kurierskiej lustro dotarło całe i "zdrowe" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. muszą, to mogło się stać właśnie za bramą gdzie czekała paczka a to wszystko z winy dostawcy

  OdpowiedzUsuń
 6. no kochani jutro wszystko się wyjaśni, kurier ma przyjechać między 7-10 spisać protokół

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za komentarz