niedziela, 1 lutego 2015

Cafe Liegeois "Mano Mano" - recenzja

Kiedy zostałam poproszona przez Panią Patrycję ze strony Przyjaciele Kawy o przetestowanie ich produktu miałam trochę wątpliwości. W końcu kawosz ze mnie żaden... Kawę piję tylko wtedy kiedy absolutnie muszę. Przekonał mnie mąż, który jest wielkim wielbicielem tego napoju.

Na początku może kilka słów o kawie cytowane ze strony www.przyjacielekawy.pl/ :

"Na tę mieszankę składa się kawa arabica (80 %) i robusta (20 %), pochodząca tylko z ekologicznie czystych regionów. Wyraźny i bogaty aromat tej kawy zapamiętacie na długo. Kawa jest oznaczona marką FAIRTRADE, co znaczy, że kupując ją, przyczyniacie się do poprawy warunków bytu i pracy pracowników plantacji."

Kawę mieloną Cafe Liegeois „Mano Mano“  przetestowałam na kilku osobach, a oto nasze odczucia. Pierwsze wrażenie: zaraz po zaparzeniu po domu rozniósł się cudowny aromat. Kawa pięknie pachnie. Spostrzeżenie nr. 2 jest dość gęsta. A teraz sprawa najbardziej istotna - smak. Wszystkim, którzy kawy próbowali bardzo smakowała. Mój mąż jest nią zachwycony. Jak już pisałam kawę piję rzadko, ale wg mnie kawa  "Mano Mano" jest wyborna. Gdzieś w tle czuć lekką goryczkę, ale co najważniejsze dla mnie kawa nie jest kwaśna. No i daje prawdziwego kawowego kopa :) Naprawdę polecam.

Jeśli chcecie spróbować tej albo innej kawy z bogatej oferty zapraszam na stronę www.przyjacielekawy.pl/

1 komentarz:

dziękuję za komentarz